Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Online diskuze k WinDUO


Diskuze je provozována prostřednictvím IRC serveru a přihlášení na ni je možné mimo tohoto webu i přímo z programu WinDUO, popřípadě z libovolného IRC klienta (mimo jiné např. multiprotokolových jako Pigdin, Miranda, Trillian, výhradních IRC klientů jako např. mIRC a také prostřednictvím výborného pluginu ChatZilla pro prohlížeč Firefox (s tímto pluginem se dostanete do diskuze zapsáním odkazu irc://irc.winduo.cz/winduo do adresního řádku prohlížeče).

Server pro přístup irc klienty: irc.winduo.cz (přes libovolný z obvyklých portů 6665 - 6669 nebo porty neobvyklé 5000 a 10000)
Kanál serveru: #WinDUO

Přístup je možný i přes další irc servery v síti CzFree
irc.nomi.cz, irc.lamer.cz, chw.fear.cz, leeloo.ya.bofh.cz, irc.hkfree.org, bakulak.czfree.net, irc.surminet.com, irc.smoula.net, irc.valxdater.net, irc.paskov.cz, irc.berounet.cz, irc.hrabova.net, irc.fi.cz .

(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution