Ke stažení   Ceník  
www.winduo.cz
 
Winduo®

Stěžejním produktem společnosti ČAPEK-WinDUO, s.r.o. je ekonomický software WinDUO®. Tento produkt úspěšně oslovuje uživatele již od roku 1995, po tom, co navázal na ekonomický software DUO, vyvíjený zakladatelem tradice Ing. Zdeňkem Čapkem od roku 1991. WinDUO je určeno nejen pro podnikatelské subjekty, ale i pro příspěvkové organizace, nevýdělečné organizace a finanční instituce. Pro občanská sdružení, nadace, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní organizace je k dispozici WinDUO Benefit. WinDUO za dobu své existence oslovilo nejenom tisíce spokojených uživatelů komerčních licencí, ale také mimo zmíněné Benefit verze i desetitisíce nejmenších podnikatelů, kteří si své účetnictví mohou ve WinDUO vést zdarma. Jedinečný je i způsob licencování, kdy si pro potřeby firmy kupujete jedinou licenci a ne licenci na každý počítač jak je běžné. WinDUO je rozšířeno nejenom po celé ČR, ale prostřednictvím plně slovenské verze také na Slovensku. Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. poskytuje nejenom tento kvalitní produkt, ale také úplné zázemí k němu, počínaje kupříkladu vlastní klimatizovanou učebnou. WinDUO pracuje pod všemi verzemi operačního systému Windows s výjimkou 64bitových verzí. Existuje i Linuxový daemon, který umožňuje pracovat WinDUO v módu klient server s neobvyklým výkonem a komfortem i po internetových linkách.

Odběr informací o WinDUOpřihlásit se k odběru informací
odhlásit se od odběru informacíNa email: 


 


Odkazy
a spolupracující firmy:


Ekoškol

toplist

Registrace WinDUO – GRATIS

Zaregistrováním programu WinDUO GRATIS na této stránce získáte navýšení limitu zadaných dokladů pro zkušební verzi o 50 %. V každém roce bude tedy možno zadat 1500 zápisů do deníku, 300 pohledávek a 150 skladových karet. Počty dokladů v ostatních knihách nejsou omezeny. Při nastavení pro režim daňové evidence jsou tyto počty poloviční (750,150,75).

Vyplňte formulář a na Vámi uvedený e-mail obdržíte registrační kód rozšiřující počty záznamů. Ten v programu zadáte přes hlavní menu Nastavení - Registrace WinDUO GRATIS. Registrační kód se váže k IČ firmy. Pokud máte náš program nainstalován vícekrát, musíte provést registraci pro každou firmu zvlášť. Formulář slouží i uživatelům slovenské verze programu WinDUO.

Upozornění !!! Vyplnění políček za nimiž je znak ! je povinné! Zkontrolujte si pozorně Vámi zadanou e-mailovou adresu. Děkujeme.

Informace pro registraci WinDUO Gratis
IČO firmy !

 
Název firmy !
Ulice !
Město !
PSČ !

Zástupce
Telefon
Fax
WWW stránky firmy

Poznámky a vzkazy
V případě zasílání nových verzí (po Vašem vyžádání) preferujete
CD-ROM
e-mail

Přeji si zasílat na níže uvedený e-mail informace o nových verzích WinDUO
a speciálních akcích týkajících se WinDUO.
Registrační kód zaslat
na e-mailovou adresu
!


(c) 2005-2014 WinDUO® - ČAPEK - WinDUO, s.r.o. Created by web-evolution